Program dětských vystoupení

Lineup dětských vystoupení

  1. MŠ Veselá školka Šumperk, ul. Zahradní – Kominíčci pro štěstí
  2. Tornádo Šumperk/Cvrčci pokročilí – Fialenky
  3. SK - D.V. Šumperk – ABBA
  4. SK - D.V. Šumperk Adéla Morávková – aerobik
  5. SK - D.V. Šumperk Natálie Matochová – aerobik
  6. SK - D.V. Šumperk Sára Matochová – aerobik
  7. SK - D.V. Šumperk Barbora Skývová – aerobik
  8. Tornádo Šumperk/Cvrčci mini – Léto lásky
  9. Fit Aerobik klub Angi Samcové – Doba ledová
  10. Tornádo Šumperk/Cvrčci mírně pokročilí a maxi – Já chci jen to, co chci
  11. KK Dance SANY Šumperk/Klára Hulíková a Eliška Joklová – Ahoj, Kitty roztomilá
  12. KK Dance SANY Šumperk/Eliška Joklová – SOLO pom děti
  13. KK Dance SANY Šumperk/Nikola Marešová – SOLO pom děti
  14. Tornádo Šumperk/Sisinky 1 – Na paloučku
  15. Marly a kurz orientálního tance Vikýřovice – Kaiona (havajský tanec)
  16. Folí de la Fúl/začátečníci, mírně pokročilí – Tom & Jerry
  17. Tornádo Šumperk/Sisinky 2 – Maminka říkala
  18. Tornádo Šumperk/Bubliny pokročilé – Zpátky do cel
  19. SK - D.V. Šumperk/Veronika Ženčáková – aerobik
  20. SK - D.V. Šumperk/Sofia Jílková Finalistka Princezny ČR 2017 – aerobik
  21. SK - D.V. Šumperk/MAXI TÝM – aerobik
  22. SK - D.V. Šumperk/Sofie Piterková – aerobik
  23. Tornádo Šumperk/Cvrčci pokročilí – O jaru     
  24. Tornádo Šumperk/Pouštní růže – Keltské tance
  25. Balet Baletní – cánon
  26. Balet – Klokani
  27. Tornádo Šumperk/Sisinky a rodiče – Jaro dělá pokusy
  28. Tornádo Šumperk/Bubliny začátečnice – Nejhezčí holky v okolí
  29. KK Dance SANY Šumperk – Děti mini pom
  30. KK Dance SANY Šumperk – Vendula Smrčková
  31. KK Dance SANY Šumperk – Karolína Davidová
  32. Michaela Šabo – Come folí come
  33. Tornádo Šumperk/Andílci – Temný valčík
  34. SK - D.V. Šumperk/Natálie Sudíková – aerobik
  35. SK - D.V. Šumperk/Mini tým – aerobik
  36. SK - D.V. Šumperk/Sandra Lánová – aerobik
  37. SK - D.V. Šumperk/Jana Rektoříková – aerobik
  38. Taneční skupina Ca.Rolling Šumperk – Armin.Y
  39. Flamenco en la Orilla/Flamenco za Břehem – Bulerias
  40. Flamenco en la Orilla/Flamenco za Břehem – Rumbas
  41. Tornádo Šumperk/Bubliny pokročilé – Bondovka
  42. Marly Mandara – Perský tanec
  43. Angel‘s Tribe – Taneční pásmo  
  44. Sbor „Veselé děti“ MŠ Veselé školky – Pěvecké vystoupení sborečku

Změna programu vyhrazena

Slavnosti města Šumperka

Program dětských vystoupení

MŠ Veselá školka, Tornádo Šumperk, KK SANY Dance Šumperk, Angel's Tribe a další se představí v sobotu 3. června.

více informací

Máme vylosováno!

Výsledky vědomostní soutěže se Slavnostmi města Šumperka 2017.

více informací

Lineup!

Jak to v pátek bude?

více informací

Je libo soutěž?

Zodpovězte tři jednoduché otázky a vyhrajte!

více informací