Program dětských vystoupení

Lineup dětských vystoupení

  1. MŠ Veselá školka Šumperk, ul. Zahradní – Kominíčci pro štěstí
  2. Tornádo Šumperk/Cvrčci pokročilí – Fialenky
  3. SK - D.V. Šumperk – ABBA
  4. SK - D.V. Šumperk Adéla Morávková – aerobik
  5. SK - D.V. Šumperk Natálie Matochová – aerobik
  6. SK - D.V. Šumperk Sára Matochová – aerobik
  7. SK - D.V. Šumperk Barbora Skývová – aerobik
  8. Tornádo Šumperk/Cvrčci mini – Léto lásky
  9. Fit Aerobik klub Angi Samcové – Doba ledová
  10. Tornádo Šumperk/Cvrčci mírně pokročilí a maxi – Já chci jen to, co chci
  11. KK Dance SANY Šumperk/Klára Hulíková a Eliška Joklová – Ahoj, Kitty roztomilá
  12. KK Dance SANY Šumperk/Eliška Joklová – SOLO pom děti
  13. KK Dance SANY Šumperk/Nikola Marešová – SOLO pom děti
  14. Tornádo Šumperk/Sisinky 1 – Na paloučku
  15. Marly a kurz orientálního tance Vikýřovice – Kaiona (havajský tanec)
  16. Folí de la Fúl/začátečníci, mírně pokročilí – Tom & Jerry
  17. Tornádo Šumperk/Sisinky 2 – Maminka říkala
  18. Tornádo Šumperk/Bubliny pokročilé – Zpátky do cel
  19. SK - D.V. Šumperk/Veronika Ženčáková – aerobik
  20. SK - D.V. Šumperk/Sofia Jílková Finalistka Princezny ČR 2017 – aerobik
  21. SK - D.V. Šumperk/MAXI TÝM – aerobik
  22. SK - D.V. Šumperk/Sofie Piterková – aerobik
  23. Tornádo Šumperk/Cvrčci pokročilí – O jaru     
  24. Tornádo Šumperk/Pouštní růže – Keltské tance
  25. Balet Baletní – cánon
  26. Balet – Klokani
  27. Tornádo Šumperk/Sisinky a rodiče – Jaro dělá pokusy
  28. Tornádo Šumperk/Bubliny začátečnice – Nejhezčí holky v okolí
  29. KK Dance SANY Šumperk – Děti mini pom
  30. KK Dance SANY Šumperk – Vendula Smrčková
  31. KK Dance SANY Šumperk – Karolína Davidová
  32. Michaela Šabo – Come folí come
  33. Tornádo Šumperk/Andílci – Temný valčík
  34. SK - D.V. Šumperk/Natálie Sudíková – aerobik
  35. SK - D.V. Šumperk/Mini tým – aerobik
  36. SK - D.V. Šumperk/Sandra Lánová – aerobik
  37. SK - D.V. Šumperk/Jana Rektoříková – aerobik
  38. Taneční skupina Ca.Rolling Šumperk – Armin.Y
  39. Flamenco en la Orilla/Flamenco za Břehem – Bulerias
  40. Flamenco en la Orilla/Flamenco za Břehem – Rumbas
  41. Tornádo Šumperk/Bubliny pokročilé – Bondovka
  42. Marly Mandara – Perský tanec
  43. Angel‘s Tribe – Taneční pásmo  
  44. Sbor „Veselé děti“ MŠ Veselé školky – Pěvecké vystoupení sborečku

Změna programu vyhrazena

Slavnosti města Šumperka

Slavnosti jesenickým originálním produktem

23. května 2018 byly Slavnosti města Šumperka certifikovány jako JESENÍKY® oroginální produkt.

více informací

Slavnosti letos podvacáté

Zanedlouho začne třídenní maraton oslav města Šumperka. Letošní ročník je jubilejním dvacátým.

více informací

Program dětských vystoupení

MŠ Veselá školka, Tornádo Šumperk, KK SANY Dance Šumperk, Angel's Tribe a další se představí v sobotu 3. června.

více informací

Máme vylosováno!

Výsledky vědomostní soutěže se Slavnostmi města Šumperka 2017.

více informací